Vážení a milí , dosud nepřihlášení a po účasti na Vinařském maratonu toužící běžci, vězte, že startovní listina se rychle plní a počet přihlášených se blíží ke 300. Navýšíme tedy počet startujících na 350 a zároveň budeme nuceni ze startovky skutečně vymazat ty, kdož se přihlásili a startovné včas nezaplatili. Mohou se pak samozřejmě přihlásit znovu, ovšem již za aktuální startovné 300. Těšíme se na Vás a přejeme lehké nohy v tréninku a stále veselou mysl.
Leave A Comment
You must be logged in to post a comment.