Milí běžci,

vzhledem k tomu, jak se vyvýjí aktuální situace v souvislosti s pandemií koronaviru, jsme čekali na rozhodnutí vlády o pořádání sportovních akcí a spuštění registrací jsme naplánovali na 17.5.2020 ve 20:00 hod. Omlouváme se všem, kteří se těšili, že se již budou moci přihlásit a těšíme se, že se v říjnu všichni ve zdraví setkáme ve Velkých Bílovicích.

za Báječné ženy v Běhu

Tereza K.