Navštivte Bylinkový ráj SONNENTOR

Při účasti na Vinařském maratonu se neváhejte zastavit také v kouzelně voňavém areálu SONNENTOR v Čejkovicích u Hodonína. Bude zde pro Vás připravena ochutnávka čaje a koření.
V případě zájmu, Vás naše sluneční děvčata provedou provoněnými výrobními prostory i sklady moderního závodu na zpracování čajů a koření. Můžete zde zhlédnout zrození nálevového čajového sáčku od výkupu bylinek z regionálních ekofarem až po samotnou výrobu v moderním provozu. Pokud vás některý z výrobků v průběhu exkurze zaujme, personál naší podnikové prodejny vám jej v nabídce více než 850 výrobků SONNENTOR pomůže nalézt.

Dopřejte si také čas na čaj a užijte si vytříbené čajové speciality a čerstvě praženou kávu v útulném prostředí stejnojmenného čajového salonu s kavárnou. Zážitek z návštěvy Bylinkového ráje SONNENTOR tak bude ještě radostnější.

Pokud budete mít opravdu na spěch, vyběhněte si alespoň na Vyhlídku na výsluní a pokochejte se krásným výhledem do malebného okolí Čejkovic a udělejte si skupinové foto z nezapomenutelného výletu na nově instalovaném fotopointu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Sluneční tým SONNENTOR