Pitný režim v průběhu závodu bude zajišťovat švýcarská značka Sponser, výrobce sportovních doplňku stravy, která pro vás na občerstvovací stanice připravila dva  sportovní nápoje Isotonic Drink a Competition Drink  (fotky v příloze) a postará se o Vás i před závodem a po doběhu cílem ve svém Sponser stánku, kde budete mít možnost zakoupit energetické gely, tyčinky, magnézium nebo produkty pro regeneraci po závodě. Připraveny budou i ochutnávky vybraných produktů jako jsou například energetické tyčinky High Energy Bar, regenerační nápoj Recovery Shake atd.

Všichni účastníci Vinařského maratonu mají možnost až do 30.11. 2018 při nákupu produktů Sponser na jejich webu uplatnit slevový kupón. Po zadání slevového kódu (najdete na fcb stránkých závodu) v košíku e-shopu, tak jednoduchým způsobem získají slevu 25% na celý nákup vyjma produktů, které jsou v akci nebo výprodeji.

A ještě si pro Vás na míru připravili výhodný balíček, který Vám umožní za velmi výhodných podmínek poznat škálu jejich produktů na různé fáze výkonu a regenerace.